Różne oblicza medycyny

Wpis

piątek, 18 maja 2012

Witam na blogu medycznym

Chciałbym tutaj pisać o medycynie i o tym jak ją rozumiem, mianowicie mam zamiar tutaj pisać o moich doświadczeniach z lekarzami  jak i o moich próbach leczenia się poza oficjalnym obiegiem.

Sytuacja obecnie wygląda niestety tak,  nie mówiąc o problemach z dostępem do specjalistów czy refundacją lekarstw, że wielu lekarzy traktuje swoją pracę jak odbębnienie roboty.

Dajmy na ten przykład awanturę o te recepty - fakt jest to pewnie uniedogodnienie dla lekarzy, ale dobry lekarz powinien ciągle poszerzać swoją wiedzę, a w dzisiejszych czasam najoptymalniej robić to z wykorzystaniem komputera czy internetu. A taką odpłatność leku możnaby sprawdzić wpisując praktycznie zaledwie kilka liter z nazwy leku w odpowiednim programie...

Bardzo to martwi, a w przeszłości mieliśmy wielu wspaniałych lekarzy, jak np. Jerzy Hagmajer, który oprócz tego że był lekarzem walczył w Powstaniu Warszawskim i działał społecznie.

To może na początek tyle, bo właśnie leczę przeziębienie, tym razem wybrałem jako lekarstwo czosnek i herbatę z malin :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
medyk86
Czas publikacji:
piątek, 18 maja 2012 23:42

Polecane wpisy

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa